601 486 484
601 486 486
(32) 274 27 55
Wyłączny
przedstawiciel
O firmie NBB

Od swojego założenia w roku 1977 niemiecka firma NBB Controls + Components GmbH, z głównym biurem ulokowanym w Ölbronn-Dürrn (pomiędzy Karlsruhe a Stuttgartem), stała się rynkowym liderem w zakresie niezawodnych systemów sterowania radiowego dla sektora budowlanego. Cyfrowe systemy sterowania radiowego NBB udowodniły swoje możliwości nie tylko w przemyśle rolniczym i leśnym ale również we wszelkich rodzajach zastosowań przemysłowych wymagających przemieszczania ładunków lub sterowania systemami transportu. Radiowe systemy sterowania opracowane i produkowane przez firmę NBB są z powodzeniem stosowane w stalowniach, odlewniach, cementowniach, zakładach ceramicznych i tartakach. Producenci urządzeń górniczych i przemysłowych oraz maszyn budowlanych jak i zakłady oczyszczania miasta wykorzystują wiedzę NBB nie tylko w Niemczech ale i na całym świecie.

   
 
Zespół specjalistów w Dziale Badawczo-Rozwojowym utrzymuje wysokie standardy technologicznej innowacyjności zapewniając najlepsze wsparcie, konsultacje i obsługę. Inżynierowie oraz technicy NBB są przygotowani do dostarczenia dedykowanych rozwiązań dla każdej aplikacji, od projektu do funkcjonalnego produktu końcowego - całościowe rozwiązanie z jednego źródła.
 
Bliskość obszaru projektowego i serwisowego pozwala na natychmiastowe zdefiniowanie i rozwiązanie wszelkich problemów elektronicznych i mechanicznych. Dzięki temu NBB spełnia standardy międzynarodowe i zawsze dokłada starań dla utrzymania bezawaryjnej produkcji, nadając realnego znaczenia powiedzeniu „Zaawansowana technologia made in Germany”. Dla przykładu, każdy produkt firmy NBB  przechodzi test wytrzymałościowy w bardzo surowych warunkach obejmujących wygrzewanie i wyziębianie w komorze klimatycznej. Takie wyczerpujące testy końcowe są także stosowane w odniesieniu do każdego radiowego systemu sterowania naprawionego w NBB.
 
W celu utrzymania takich standardów jakościowych każdy produkt - od płytek elektronicznych zaprojektowanych w NBB do naszych specjalnie wytwarzanych anten – jest poddawany wielokrotnym niezależnym kontrolom testującym wszelkie mechaniczne i elektroniczne aspekty każdego komponentu i każdego systemu. Szczególnie cennym elementem naszego programu zapewnienia jakości (używanym także w celach badawczych na systemach testowych) jest komora wysokich częstotliwości, w której można wykonywać testy użytkowe i gromadzić dane w warunkach całkowitej izolacji od wpływu zakłóceń wysokich częstotliwości. Nasz duży udział w rynku jest wynikiem technicznej niezawodności, przyjazności dla użytkownika oraz rozwiniętego systemu wsparcia użytkownika, pomagającego klientom podejmować właściwe decyzje za ich pieniądze.
   

   
Siedziba firmy NBB w Ölbronn-Dürrn koło Stuttgartu: